כל מה שכדאי לכם לדעת על אוהלים לאירועים

אם אתם מתכננים להפיק את האירוע שלכם תחת כיפת השמיים, מן הסתם אתם מודעים לכך שמזג האוויר יכול להוות אתגר לא פשוט עבורכם. בקיץ השמש יכולה להכות בעוצמה, בחורף העניינים עלולים להיות רטובים וסוערים ובעונות המעבר פחות או יותר הכל יכול לקרות. אי לכך, הטרנד החדש בתחום הפקת האירועים הוא אוהלים לאירועים שמספקים הגנה מקסימלית בפני נזקי מזג אוויר. בצורה זו ניתן לערוך אירוע בחיק הטבע גם באמצע הקיץ או חתונה מפוארת באמצע המדבר ולא לחשוש מכך שזווית קרני השמש תשתנה והחום ימיס את השמחה.

היתרונות של אוהלים לאירועים

היתרונות של אוהלים לאירועים הוא בכך שהם משחררים אתכם מכבלי אולמות או גני האירועים השונים. בעזרת אוהל איכותי אתם יכולים לערוך את הכנס או לחגוג את האירוע המשמח שלכם פחות או יותר בכל מקום בארץ ללא חשש. האוהלים המודרניים מיוצרים מחומרים שהם בעת ובעונה אחת חזקים, עמידים ויציבים אך גם אסתטיים ושובי עין. כיום ניתן להקים אוהלים בזמן קצר מאוד יחסית ובעלות נמוכה במחירים שווים לכל נפש. בצורה כזו ניתן מצד אחד לתחום את האירוע אך גם לשמור על תחושת המרחב בצורה אופטימלית. מדובר על הפתרון המושלם עבור כל מי שמעוניין להפיק אירוע בטבע ולהיות בטוח שהאורחים שלו ירגישו נעים במהלכו.

התקנה מקצועית בלבד

המשפט הידוע "חופשי זה לגמרי לבד", משירה של להקת בנזין, לא באמת תופס בכל הנוגע להקמת אוהלים בשטח. ישנם מקרים בהם מפיקי אירועים מאמינים כי יוכלו לחסוך כסף לו יקימו אוהל בעצמם או בעזרת חברות לא מקצועיות. ברוב המוחלט של המקרים האלו מדובר על טעות. רכישה של אוהל לאירוע היא גם עסק יקר וגם דורש ידע וניסיון בהקמה ובאחסנה. גם השכרה בלבד עלולה לעלות בסופו של דבר ביוקר. על מנת להקים אוהל ראוי בצורה איכותית, כלומר באופן כזה שיבטיח את יציבות האוהל לאורך האירוע, יש לשכור אנשי צוות המיומנים בהקמה של אוהלים בשטח. הקמה לא מוצלחת עלולה להוביל לקריסת האוהל על יושביו ועיגון לא מוצלח שלו לקרקע עלול להוביל להתנתקות האוהל וחס וחלילה לגרום לאסון. אי לכך, ההמלצה היא לאתר חברה שמספקת שירותי הצללה לאירועים, שתהיה אחראית הן על הלוגיסטיקה (שינוע הציוד למקום האירוע), הן על ההקמה שלו והן על הפירוק. בצורה זו תחסכו מעצמכם דאגה מיותרת וכמובן שגם לא מעט כסף וכאבי ראש.

 

צור קשר


התקשר עכשיו

Facebook

Twitter

Google Plus

LinkedId